Simcenter Amesim

Simcenter Amesim, multi fizik sistem modellerinin tek platform altında oluşturulmasına ve performansılarının değerlendirilip optimize edilmesine imkan sağlayan bir sistem simülasyon yazılımıdır.
Ön tasarım aşamasında sade ve işlevsel modellerle sistem boyutlandırma ve performans öngörüsü yapılabilir. Detay seviyesi arttırılarak sorunların tespiti ve çözümü sağlanır. Kontrol stratejileri geliştirilip, doğrulanabilir.
Modelleme zamanını, kullanıma hazır 6500’den fazla elemanı içeren multi fizik kütüphaneleri sayesinde en aza indirebilirsiniz. Her bir kütüphane endüstriyel partnerler ile yapılan işbirliğiyle geliştirilip, doğrulanmıştır.
Kullanıcılar, zengin kütüphaneleri sayesinde tasarlamak istedikleri sistemleri kolaylıkla anlaşılır bir şekilde oluşturabilir ve sistem performanslarını analiz ederek detaylı grafik, animasyonlar ve post-process araçları ile sonuçları değerlendirebilir. Ayrıca optimum tasarımın elde edilebilmesi için DOE ve optimizasyon çalışması yapılabilir.

Simcenter Amesim’in özellikler


Tasarımlarınızın henüz fikir aşamasında performansını doğru bir şekilde tahmin edebilirsiniz. Multi fizik ve uygulamaya yönelik geliştirilen kütüphaneleri sayesinde karmaşık sistemler oldukça sade modeller ile temsil edilebilir.

Birkaç aşamada:

 • Bir sistem ya da elemanın tasarımını boyutlandırma
 • Tasarımın çalışma şartlarında dinamik performansını analiz etme
 • Kontrol stratejileri geliştirme
 • Sistem modeli doğrulama, performansını artırma
 • gibi çalışmalarını kolaylıkla yapabilirsiniz.

 • Simcenter Amesim, Siemens Industry Software tarafından geliştirilmiştir, Partneri DTA Mühendislik tarafından satış, teknik destek ve eğitim verilmektedir.


  Endüstriyel Uygulamalar


  Otomotiv ve Ulaşım

  simcenter amesim otomotiv ve ulasim

  Makine Sanayi

  siemens simcenter makine sanayi

  İş Makineleri

  simcenter amesim is makineleri

  Havacılık Savunma

  simcenter amesim hava savunma

  Denizcilik

  simcenter amesim denizcilik

  Enerji

  simcenter amesim enerji

  Demo talebi için aşağıdaki bilgileri doldurunuz..


  Ad: *

  Soyad: *

  Firma-Kurum: *

  E-posta: *

  Telefon: *

  Adres: *