PCB Piezotronics


pcb Piezotronics
Alanında dünya lideri olan PCB Piezotronics firması son derece geniş aralıkta binlerce sensör ve aparatlarını üretmektedir. Genel amaçlı veya zorlu şartlardaki her türlü test ve ölçüm projelerinizde kullanabileceğiz ivmeölçer, kuvvet, basınç, şok, strain, tork, mikrofonları kısa teslim süresiyle sipariş edebilirsiniz.
imi sensors
IMI dünyanın en çok kullanılan endüstriyel ivmeölçerlerini , 4-20mA vericileri ve titreşim izleme ve kestirimci bakım için anahtarlar (switch ) üreten PCB Grup'a dahil alanında lider bir firmadır.
Döner Makine Takımları İçin IMI Sensörleri
Sogutma fanları ve diğer düşük frekanslarda çalışan ekipmanlar için güvenli ve uygun maliyetli titreşim izleme sensörleri
IMI endüstriyel sensör ve ekipmanları.
endevco Accelerometers
Test ve ölçüm teknolojilerinde alanında lider DTA Mühendislik, Endevco test ve ölçüm ürünlerinin tamamı için Türkiye’deki tek temsilcisi olmuştur. Endevco sensörleri talepleriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
modal shop
Modal Shop ağırlığı 2,72 kg ile 25 kg arasında değişen , 20 N'tan 498 N 'a elektrodinamik kuvvet uyarımı sağlayabilen modal sarsıcılar üretmektedir.

Bu sarsıcılar yapısal testler ve standart modal analiz uygulamaları , tek ve çok kanallı (SIMO ve MIMO )giriş imkanı sağlayan , küçük parçalar ,alt montajlar , biomedikal parçaların genel titreşim testleri için ,deneysel modal analiz ve eğitim amaçlı laboratuvar araştırmaları için kullanılabilmektedir.
larson davis
Larson Davis'in gelişmiş ses seviyesi ölçüm aletleri aşağıdaki geniş kapsamli uygulamalar için çevresel gürültünün gerçek zamanlı ölçüm gereksinimlerini karşılar.
Kişisel maruz kalma etkisi hesabı yapan Ses seviye ölçüm cihazlarına ek olarak sadece bu amaca yönelik dozimetreler üretmektedir. Ses kalibratörlerinin başlıca işlevi ses seviyesi ölçüm aletleri ve dozimetrelerin doğru ve yenilenebilen sonuçlar üretmesini sağlamaktır. Özel ses kalibratörleri mikrofon modelleri ile birleştirildiği zaman özel frekanslarda standartlastırılmıs ses basınç seviyesi üretmek için tasarlanmıstır.