SIEMENS Simcenter Soundbrush
Gürültü problemlerinin çözümünde ve gürültü kaynak lokalizasyonunda kullanılan bu ürün ile 3 boyutlu olarak sesin hangi yönden ve hangi şiddette geldiğini görüntüleyebilirsiniz

Simcenter Soundbrush, 3 boyutlu ses yoğunluğunu gürültü kaynak lokalizasyonu ile kombine eden, 3 boyutlu ve gerçek zamanlı ölçüm yapabilen bir test çözümüdür. Bu kapasitesi onu doğru, hızlı, anlaşılabilir, kolaylıkla akustik problemleri çözmeye yardım edebilecek ve duyulan sesin görselleştirilebileceği emsalsiz bir ürün yapmaktadır. Gürültü kaynaklarının kolaylıkla tanımlanmasında, ses yoğunluğu değeri, gürültü yayılım yönleri ve ses gücü değeri sonuçlarını detaylı ve hızlı bir şekilde sağlayarak, akustik problemlerin çözümünü kolaylaştırır. Otomatik pozisyon tespiti ve 3 boyutlu ses alanının gerçek zamanlı görselleştirilmesi özellikleri de Simcenter Soundbrush’ ı benzersiz bir ürün yapmaktadır.

Fonksiyonel kullanım açısından da benzersiz olan Simcenter Soundbrush, kullanıcı dostu kullanım, kolay kurulum ve tak-çalıştır özellikleri ile sağladığı kullanıcı konforu, problem çözümündeki ve gürültü kaynak lokalizasyonundaki verimliliği ile rakipsizdir. Kurulum ve kullanım esnasında zaman kaybına izin vermemesi, sizin tamamen çözmek istediğiniz akustik probleme odaklanmanızı sağlar.

Simcenter Soundbrush, kompakt ve bütün bir çözümdür. Harici bir donanım veya yazılıma ihtiyaç duymaz. Elle taşınabilen çantasına erişim kolaylığına önem verilerek yerleştirilmesi, akustik problem çözümü sürecine kolaylıkla başlamanıza izin vererek cihazı oldukça portatif bir hale getirmektedir.

Tak-Çalıştır Donanım

Gerçek Zamanlı, 3 Boyutlu Akustik Sorun Çözme Yazılımı

Akustik Sorun Çözme Uygulamaları