SIEMENS Simcenter Soundbrush
SIEMENS Simcenter Soundbrush

Gürültü problemlerinin çözümünde ve gürültü kaynak lokalizasyonunda kullanılan bu ürün ile 3 boyutlu olarak sesin hangi yönden ve hangi şiddette geldiğini görüntüleyebilirsiniz

Simcenter Soundbrush, 3 boyutlu ses yoğunluğunu gürültü kaynak lokalizasyonu ile kombine eden, 3 boyutlu ve gerçek zamanlı ölçüm yapabilen bir test çözümüdür. Bu kapasitesi onu doğru, hızlı, anlaşılabilir, kolaylıkla akustik problemleri çözmeye yardım edebilecek ve duyulan sesin görselleştirilebileceği emsalsiz bir ürün yapmaktadır. Gürültü kaynaklarının kolaylıkla tanımlanmasında, ses yoğunluğu değeri, gürültü yayılım yönleri ve ses gücü değeri sonuçlarını detaylı ve hızlı bir şekilde sağlayarak, akustik problemlerin çözümünü kolaylaştırır. Otomatik pozisyon tespiti ve 3 boyutlu ses alanının gerçek zamanlı görselleştirilmesi özellikleri de Simcenter Soundbrush’ ı benzersiz bir ürün yapmaktadır.

Fonksiyonel kullanım açısından da benzersiz olan Simcenter Soundbrush, kullanıcı dostu kullanım, kolay kurulum ve tak-çalıştır özellikleri ile sağladığı kullanıcı konforu, problem çözümündeki ve gürültü kaynak lokalizasyonundaki verimliliği ile rakipsizdir. Kurulum ve kullanım esnasında zaman kaybına izin vermemesi, sizin tamamen çözmek istediğiniz akustik probleme odaklanmanızı sağlar.

Simcenter Soundbrush, kompakt ve bütün bir çözümdür. Harici bir donanım veya yazılıma ihtiyaç duymaz. Elle taşınabilen çantasına erişim kolaylığına önem verilerek yerleştirilmesi, akustik problem çözümü sürecine kolaylıkla başlamanıza izin vererek cihazı oldukça portatif bir hale getirmektedir.

SIEMENS Simcenter
SIEMENS Simcenter Tak-Çalıştır Donanım
Tak-Çalıştır Donanım
Sistemin çekirdeğini oluşturan Simcenter Soundbrush probu, ses basınç mikrofonu veya 3 boyutlu yoğunluk sensörü için kolaylıkla uygulanabilen tak-çalıştır kombinasyonlarına izin verir. Prob üzerindeki akustik sensör ile kolaylıkla uzaktan erişim açılabilir, USB prob ve kamera bilgisayara bağlanabilir ve hızlı bir şekilde ölçüme başlanabilir.
Daha fazla bilgi için: Soundbrush Donanım

Gerçek Zamanlı, 3 Boyutlu Akustik Sorun Çözme Yazılımı
Simcenter Soundbrush yazılımı, 3 boyutlu ses alanının gerçek zamanlı olarak görselleştirilmesini sağlar. Akustik sorun çözme yazılımı, kurulumdan raporlamaya kadar mantıklı bir süreç ile kullanıcıya rehberlik eder, anlaşılması ve kullanımı kolay bir işleyiş sunar. Güçlü 3 boyutlu veri gösterimi ile ölçülmüş verinin hızlı ve doğru bir şekilde anlamlandırılmasını sağlar.
Daha fazla bilgi için: Soundbrush Yazılım
SIEMENS Simcenter Gerçek Zamanlı, 3 Boyutlu Akustik Sorun Çözme Yazılımı

SIEMENS Simcenter Akustik Sorun Çözme Uygulamaları
Akustik Sorun Çözme Uygulamaları
Simcenter Soundbrush, benzersiz bir kolaylıkla, gürültü kaynaklarının tespiti ve ses yayılımının incelenmesi için yeni yollar sunar. Akustik görüntüleme çözümü, beyaz eşya üreticilerinden otomotiv ve otomotiv yedek parça tedarikçilerine kadar çok çeşitli endüstriyel alanlarda kullanılabilecek çok amaçlı akustik sorun çözme araçları içerir.
Daha fazla bilgi için: Soundbrush Uygulamalar